+371 20631817
info@premiummotors.lv

Citi pakalpojumi

Premium Motors klientu ērtībai piedāvā sekojošus papildus pakalpojumus!


BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Esat apjukuši automašīnu plašajā piedāvājumā, vai Jums ir nepieciešams kāds gudrs padoms par automašīnu ekspluatāciju? Tad droši rakstiet vai zvaniet, mūsu atsaucīgie un pieredzējušie speciālisti noteikti atradīs veidu, kā Jums palīdzēt arī nestandarta situācijās.

AUTOMAŠĪNU UZPIRKŠANA UN REALIZĀCIJA

Vēlaties pēc iespējas īsākā laika periodā tikt pie brīviem finansiāliem līdzekļiem, tad izvēlieties automašīnas uzpirkšanu vai realizāciju pie mums. Nododot automašīnu realizācijai, Jūs iegūsiet maksimāli iespējamo summu, par kādu automašīnu ir iespējams realizēt īsā laika periodā. Izvēloties uzpirkšanu, Jums nekavējoties būs pieejami finansiālie līdzekļi, kas tiks pārskaitīti uz Jūsu norādīto kontu dažu stundu laikā. Ar plašāku pakalpojumu aprakstu varat iepazīties šeit.

JŪSU VECĀS AUTOMAŠĪNAS SAGATAVOŠANA PĀRDOŠANAI

Atjaunojiet automašīnas sākotnējo izskatu un realizējiet to par augstāko iespējamo tirgus cenu. Mūsu sertificētie apkopes speciālisti veiks Jūsu automašīnas diagnostiku un parūpēsies par to, lai Jūsu automašīnas vizuālais un tehniskais stāvoklis būtu tuvu ideālam. Rezultātā Jūsu automašīna tiks realizēta ātrāk un par augstāku iespējamo tirgus cenu, turklāt Jūs ietaupīsiet laiku un līdzekļus, ko veltītu sagatavojot automašīnu realizācijai. Automašīnas sagatavošana pārdošanā tiek iekļauts:

 • 1. Automašīnas mazgāšana, salona tīrīšana un ķīmiskā tīrīšana;
 • 2. Automašīnas salona remonts un restaurācija;
 • 3. Automašīnas krāsošana un pulēšana;
 • 4. Automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei;
 • 5. Citu defektu novēršana.

Automašīnu novērtēšana

Dažu stundu laikā mūsu speciālisti novērtēs Jūsu automašīnu vai citu transporta līdzekli, un sniegs Jums precīzu iespējami augstāko tirgus cenu par kādu būtu ieteicams realizēt transporta līdzekli. Pateicoties ilggadējai pieredzei automašīnu realizācijā, mūsu tirdzniecības speciālisti spēs precīzi novērtēt Jūsu automašīnas tehnisko stāvokli, kā arī sniegs konsultācijas un ieteikumus, kā ātrāk un izdevīgāk realizēt automašīnu.

Autoserviss

Premium Motors piedāvā pilnu automašīnu remonta un apkalpes ciklu. Autoservisa profesionālais aprīkojums ļauj ātri un kvalitatīvi veikt automašīnu diagnostiku, remonta un tehniskās apkopes darbus. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti regulāri atjauno savas zināšanas par jaunākajām tehnoloģijām un jaunākajiem risinājumiem auto remonta nozarē un palīdzēs rast risinājumu arī dažādās nestandarta situācijās.

Ar pilnu remontdarbu sarakstu Jūs varat iepazīties šeit.

Mercedes-Benz CLS350
34 000 €
Volkswagen Touran
13 400 €
Volvo S60
17 500 €
BMW 530
11 500 €
BMW 320
17 900 €
BMW X6
40 500 €
Audi A4
12 500 €

Par mums

Ātri un bez liekām pūlēm tieciet pie sava sapņu auto – izvēlieties automašīnu, piesakiet tikšanos, un par pārējo parūpēsimies mēs.

Darba Laiks

 • Pirmdiena
  9:00-18:00
 • Otrdiena
  9:00-18:00
 • Trešdiena
  9:00-18:00
 • Ceturtdiena
  9:00-18:00
 • Piektdiena
  9:00-18:00
 • Sestdiena
  9:00-18:00
 • Svētdiena
  Pēc vienošanās

MŪSU kontakti